Dostawa

WYSYŁKI

Zamówienia dostarczamy wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem paczkomatów InPost lub firm kurierskich. Cena przesyłki widoczna jest w koszyku przy składaniu zamówienia i uzależniona jest od ilości oraz wagi zamówionych produktów. Dla zamówień o wartości powyżej 149 zł wysyłka jest bezpłatna.

Paczki nadawane są w ciągu 3-5 dni roboczych od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Przy czym termin ten liczy się od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego sprzedawcy.
Nie mamy wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W dniu wysyłki otrzymasz wiadomość elektroniczną z informacją, iż paczka została wysłana. A firma kurierska powiadomi o planowanym dniu doręczenia.

ODBIÓR OSOBISTY

Zamówione i opłacone produkty możesz również odebrać osobiście w naszych Dyskontach Tania Odzież w godzinach otwarcia sklepów. Zamówienia z odbiorem osobistym dostarczane są w każdą środę. Wyjątek stanowi odbiór zamówień pod adresem Gdańsk, ul. Opolska 3/21 ( zejście po schodach na piętro -1 ) – zamówienia odbierać można od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.00 oraz w soboty od 9.30 do 13.30. Uwaga!!! Nie ma możliwości płatności na miejscu.
Produkt należy odebrać w ciągu 14 dni od dnia otrzymania wiadomości elektronicznej o gotowości produktu do odbioru, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie automatycznie anulowane, odesłane do magazynu, a kwota zamówienia zwrócona klientowi na wskazany rachunek bankowy.

 


Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping